Himalaya jeugdfestival Roermond
Jeugdfanfare Aurora Baexem zal gaan deelnemen aan onderstaand evenement.
Zaterdag 2 april 2016 organiseert Himalaya Music i.s.m. de Koninklijke Harmonie Roermond een jeugdfestival voor jeugdorkesten en jeugdslagwerkgroepen.
Om orkesten te stimuleren ook naar elkaars optreden te luisteren zal het festival in blokken van optredens worden verdeeld waarbij de uiteindelijke volgorde van optreden d.m.v. loting bepaald zal worden. De orkesten krijgen uiteraard van te voren te horen in welk blok ze worden ingedeeld.
Het thema is ‘reizen’. Het is de bedoeling dat elk orkest zich met dit thema ook van haar creatieve kant laat zien. Elk orkest krijgt 20 minuten speeltijd. U kunt zelf aangegeven welke twee werken u beoordeeld wilt zien door een vakjury. De juryleden zijn Jhon Willems en Ivo Kouwenhoven. Elk orkest ontvangt een herinnering van deelname en een positief verslag met opbouwende kritiek. Er worden geen punten gegeven. Het orkest met de beste muzikale prestatie ontvangt een trofee en het orkest dat het thema ‘reizen’ het creatiefst heeft neergezet een gratis muziekstuk van Himalaya Music.
Het jeugdfestival zal gehouden worden in het ‘Harmonie Paviljoen’,
Florasingel 40, 6043 WD in Roermond en duurt van 10.00 uur tot 18.00 uur.
